Windsong Guest Apartments
Windsong Guest Apartments har udsigt over haven og ligger 25 minutters gang fra Par-la-Ville Park i Pembroke. Det tilbyder Wi-Fi i offentlige områder og en parkeringsplads på stedet.
Det Kongelige Orlogsværft er mindre end 4 km væk. Gæsterne kan nå Pembrokes centrum indenfor 5 minutters gågang. Du kan komme til Gibb's Hill Fyrtårn om få minutter i bil. North Shore Road at West Pembroke Primary School bus station ligger 200 meter væk fra stedet.
Stedet tilbyder ideel overnatning i Pembroke og har værelser med 6, som er indrettet med en terrasse, et opholdsområde og lydisolerede vinduer. Hotellet har køkkenudstyr og glas i køkkenet samt separat toilet og en bruser på badeværelset.
Sushi bar Wok Express er 600 meter væk fra hotellet.
- Lokale seværdigheder
- Boer War Grave Yard2850 km
- Christ Church3875 km
- Beta Island3445 km
- Agar's Island1593 km
- Point Shares1326 km
- Sherwin Nature Reserve3906 km
- Granaway Deep3093 km
- Godet's Island2696 km
- Darrell Island3858 km
- Bluck's Island2273 km
- Lufthavne
- St. George's18 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Windsong Guest Apartments hotel?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra et Windsong Guest Apartments hotel. - ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Windsong Guest Apartments hotel?
St. George's lufthavn og det Windsong Guest Apartments hotel er adskilt af 20 km afstand. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i Windsong Guest Apartments hotel?
Windsong Guest Apartments hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Windsong Guest Apartments hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Windsong Guest Apartments hotel ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 200$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Pembroke hotellet?
Pembroke hotellet tilbyder Studiolejlighed, Studio med en kingsize-seng og Stuelejlighed at vælge imellem.